Top خرید خانه در باشاک شهیر Secrets


املاک و مستغلات مناسب دریافت شهروندی کشور ترکیه؛ ارزیابی قیمت املاک و آشنایی با شرایط و مراحل شهروندی و مدارک مورد نیاز

 منطقه باشاک شهیر در کدام قسمت از استانبول واقع شده است؟

خرید ملک در استانبول

این پروژه خود را به عنوان یکی از مناسب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین پروژه‌های خانه در استانبول نشان می‌دهد، زیرا در یک مکان عالی با اعتبار درجه یک قرار دارد.

آزادلیک از آزاد شدن این مناطق گرفته شده است . بعد از اعلام مشروطیت، آقای نیازی رسنلی که اصالتا از اهالی  آرناووت بود، بعد از بیرون کردن ارامنه ، صاحب این مناطق می‌شود. در این دوره کل این مناطق، مزرعه‌ی رسنلی نامیده می‌شد.امروزه تنها اثری که به شکل کامل و سالم بدست ما رسیده عمارت رسنلی است .

این املاک اوکازیون در باشاک شهیر در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته و به علت اینکه با جنگلهایی با درختان همیشه سبز احاطه شده دارای آب و هوای بسیار مطلوبی می باشد. بزرگترین دریاچه مصنوعی استانبول که به واسطه ساختن سد بر روی رودخانه ای که از منطقه باشاک شهیر می گذرد ایجاد شده ، به عنوان یکی از مراکز تفریحی به حساب می آید و در اطراف آن کافی شاپ ها و رستوران ها، مغازه های خرید و کلوب های خصوصی وجود دارد.

همه این خانه ها برای فروش در باهچه شهیر استانبول ترکیه با قیمت های جذاب و همیشه به صورت زیر پیشنهاد می شوند.

رزیدانس‌های لوکس با قیمت‌های بسیار پایین، جشنواره‌ها و فستیوال‌های محلی، راه‌های ارتباطی از جمله مترو بوس ( بی آر تی ) ، تراموای و …

جهش شهری که منطقه باشاک شهیر در دوره اخیر شاهد آن بوده است تنها محدود به مراکز خدمات پزشکی و مسکونی نبوده، بلکه فراتر رفته و شامل توسعه و راه اندازی بسیاری از سازه های جاده ای برای تسهیل دسترسی به همه خدمات پزشکی و آموزشی و مناطق گردشگری شده است که منطقه باشاک شهیر باشاک شهیر را متمایز می سازد، این مسئله میزان توجه و عنایت دولت را نشان می دهد تا این منطقه جایگاه معتبر خود را نزد همه بازدید کنندگان آن و کسانی محقق سازد که مایل به خرید ملک در ترکیه هستند چه بومی باشند چه خارجی.

ارلینگ هالند و مدل موی جدیدش: حالت وایکینگی فعال شد / عکس

بیلیک دوزو با سواحل زیبای خود توجه شهروندان رو به خودش جلب کرده است. سواحل مخصوص پیاده روی، ماهیگیری، با طلوع آفتاب ماهیگریان سوار قایق شده و تور ماهیگیری خودشون رو پهن میکنن، دیدن این صحنه برای شهروندان استانبول نوستالژیک است.

در سال ۱۹۱۲ نخستین جام شهر سویا برگزار شد و باشگاه فوتبال سویا قهرمان آن جام شد. از سال ۱۹۱۷ نیز کوپا آندلسیا برگزار می‌شد که در طی دوره برگزاری آن، باشگاه سویا ۱۷ بار موفق شد که قهرمان شود. در سال ۱۹۱۸ باشگاه سویا برای نخستین بار در جام حذفی اسپانیا که در آن زمان جام اسپانیا شناخته می‌شد، شرکت نمود و نخستین باشگاه آندلسی بود که توانست به دور نهایی این رقابت‌ها راه پیدا کند. در سال ۱۹۲۸ که لیگ سراسری فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا تأسیس گردید، با وجود این که سویا از قدرتمندترین تیم‌های فوتبال اسپانیا در آن دوران بود، ولی نتوانست به رقابت‌های لالیگا راه پیدا کند و در یک دیدار پلی آف جنجالی و پر حرف و حدیث، از راهیابی به لالیگا بازماند و به دسته دوم فوتبال اسپانیا موسوم به سگوندا دیویژن فرستاده شد.

منچستریونایتد با متحمل شدن دومین باخت پیاپی خود، حالا در شرایط بسیار بدی قرار گرفته است. در شبی که خط دفاعی منچستریونایتد هیپنوتیزم شده به نظر می رسید، استانبول باشاک شهیر به برد ارزشمندی دست یافت. مشخصات بازی استانبول باشاک شهیر و منچستریونایتد

از سیستم های حمل و نقل باهچه شهیر میتوان به اتوبوس، اتوبوس های خصوصی دو طبقه، متروبوس و مینی بوس اشاره کرد. 

افزایش حق شهروندی ترکیه

قیمت خانه در باشاک شهیر
عوامل مختلفی بر قیمت خانه در باشاک شهیر استانبول اثر می‌گذارند. با توجه به شرایط و رشد روز افزون این منطقه و افزایش امکانات آن طبیعتاً ارزش املاک هم بالاتر می‌رود. متراژ ساختمان یکی از عواملی است که قیمت خانه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امکاناتی که یک ملک از آن برخوردار است هم روی قیمت مؤثر واقع خواهد شد. موقعیت ساختمان و همچنین زمان ساخت آن از دیگر موارد تأثیر‌گذار بر قیمت خانه در این منطقه محسوب می‌شوند.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *